Owocowy Tydzień

Owocowy Tydzień zaczęliśmy od degustacji. Poznawaliśmy owoce krajowe i egzotyczne.Miseczki z owocami na Tydzień Owocowy w Akademii Przedszkolaka Białołęka Tarchomin. Przedszkolak z zawiązanymi oczami zgaduje po smaku jaki to owoc. Przedszkolak z zawiązanymi oczami zgaduje po smaku jaki to owoc. Przedszkolaki uczą się liczyć przy pomocy owoców. Przedszkolak uczy się liczyć przy pomocy gruszek. Ciocia nauczyła nas nazw owocowych drzew i krzewów. Stworzyliśmy piękny sad.Przedszkolak przykleja nowe drzewko do sadu. Zabawa plastyczna. Zabawa plastyczna. Sad.Ćwiczyliśmy rączkę wycinając owocowe wzory.Przedszkolak wycinam z kartki papieru pokolorowane przez siebie owoce.Przedszkolak wycinam z kartki papieru pokolorowane przez siebie owoce. Przedszkolak wycinam z kartki papieru pokolorowane przez siebie owoce. Ciocia pomaga dziecku przy wycinaniu z kartki papieru pokolorowanych owoców.