W tym tygodniu swoje urodziny obchodziła Gaja! Wszystkiego co najpiękniejsze życzymy naszej Królewnie! 🙂

Przedszkolak w urodzinowej koronie.

Dzieci siedzą przy stołach. Przed każdym kawałek ciasta na którym będą układane ziarenka.

Z prostokątnego kawałka ciasta każdy mógł stworzyć wypieki o dowolnym kształcie.

Uśmiechnięty Przedszkolak pokazuje uformowany przez siebie kawałek ciasta.
Dzieci układają ziarenka na cieście.

Czerwona taca z kilkoma pracami. Czekają w kolejce do pieczenia.

Z trójkątów powstały śliczne rogaliki.

Przedszkolak pokazuje na tacy swoją pracę.

Mniaaaam! Pyszności! 😀

W tym tygodniu odbyły się także bardzo lubiane przez nas zajęcia „Edukacji przez ruch Doroty Dziamskiej”

Dzieci przy stole malują w takt muzyki. Edukacja przez ruch Doroty Dziamskiej.

Najpierw malowaliśmy w takt muzyki.

Dzieci przy stole malują w takt muzyki. Edukacja przez ruch Doroty Dziamskiej.

Potem ozdobiliśmy nasze prace kwiatkami i biedronką wykonaną techniką płaskiego origami.

Dzieci do prac namalowanych w takt muzyki przyklejają elementy płaskiego origami. Praca przedstawia łąkę.

Tak powstała praca pod tytułem „Wiosna na łące”.

Przedszkolak pokazuje swoją pracę namalowaną w takt muzyki z przyklejonymi elementy płaskiego origami. Praca przedstawia łąkę.