Konkurs zakończony!

plakat_AZ

Z dumą informujemy o naszym wielkim sukcesie w Konkursie Ekologicznym! Zdobyliśmy 123 punkty i Ciocia Ewa wygrała dla wszystkich Przedszkolaków „Dwumiesięczny kod dostępu do wszystkich 6 części Przygód Misia Bu”!!! 🙂
Dziękujemy bardzo wszystkim za wspólną zabawę!

Kochani Akademia Przedszkolaka bierze udział w konkursie i potrzebujemy Waszej pomocy!

Dzisiaj jest ostatni dzień kiedy można oddać głos na naszą pracę!

Do wygrania ponad 160 nagród dla przedszkoli i ponad 100 nagród dla Głosujących!

Nagrody przyznawane przedszkolu przez głosujących to np. za 1 miejsce wyposażenie sali i placu zabaw o wartości 3000 zł! Ale byłoby radości! 🙂

A wśród Głosujących, którzy oddadzą największą liczbę głosów, zostaną wybrani laureaci nagród specjalnych np. rodzinnego weekendu w hotelu Wierchomla, plecaki dla dzieci, piórniki z wyposażeniem i wiele innych nagród.

A teraz kilka szczegółów technicznych. Głosować może użytkownik serwisu www.buliba.pl. Więc prosimy zarejestrujcie się na stronie www.Buliba.pl. Głosujemy CODZIENNIE do 1.12.2014 r.

Zaangażujcie w zabawę całą rodzinę, znajomych, psa, kota i rybki. Jednym słowem WSZYSTKICH! 🙂

Jeżeli macie wątpliwości śmiało pytajcie.