Autorski projekt edukacyjny „Przedszkolaki na ścieżkach ewolucji” w przedszkolu na Białołęce

Plakat Autorskiego projektu edukacyjnego Przedszkolaki na ścieżkach ewolucji. Dwójka nauczycielek siedząca na tle wiru, na około widać komórki, dinozaury, pierwotne stworzenia.

Dziś Starszaki zaprosiły do przedszkola na Białołęce Karola Darwina, który opowiedział o swoich badaniach i podróży dookoła Świata. Poznaliśmy słowo EWOLUCJA oraz kilka pojęć z nim związanych i rozpoczęliśmy tegoroczny autorski projekt edukacyjny pt. „Przedszkolaki na ścieżkach ewolucji“. Oglądaliśmy i analizowaliśmy plakat naukowy, który ukazuje dzieje Ziemi i jest jednym z dwóch oryginalnych egzemplarzy, który dostaliśmy w prezencie od naszej Cioci Marty.