Autorski Projekt Edukacyjny „Przedszkolna Akademia Rolnicza” w przedszkolu na Białołęce

Przedszkolaki z Białołęki – grupa Średniaków – rozpoczęły Autorski Projekt Edukacyjny „Przedszkolna Akademia Rolnicza”. Na wstępie ubraliśmy się w wygodne, kraciaste koszule. Wysłuchaliśmy naszej projektowej piosenki pt. „Bo na wsi”, która towarzyszyć nam będzie na wszystkich spotkaniach projektowych. Podczas „burzy mózgów” dzieci wykazały się dużą wiedzą przyrodniczą związaną z tematem. Współpracując w parach sprawnie ułożyliśmy puzzle przedstawiające 8 tematów, które będziemy poruszać w ramach projektu. Na koniec każdy Średniak otrzymał swoją osobistą „teczkę projektową”, w której będzie zbierał materiały z każdego spotkania.

Plakat autorskiego projektu edukacyjnego Przedszkolna Akademia Rolnicza.