Studenci Przedszkolnej Akademii Rolniczej poznają pracę ogrodnika.

Podczas ostatniego spotkania w ramach Przedszkolnej Akademii Rolniczej „Średniaki”, dzieci z przedszkola na Białołęce zgłębiały tajniki pracy ogrodnika. Nasza wiedza przyrodnicza wzbogaciła się o informacje dotyczące etapów wzrostu roślin oraz ich właściwej pielęgnacji. Poznaliśmy fascynujący świat warzyw rosnących nad ziemią i pod nią. Również przypomnieliśmy sobie nazwy narzędzi ogrodniczych oraz ich zastosowanie. Niewątpliwym hitem spotkania był praktyczny element – wspólnie zasadziliśmy rośliny w nowo powstałym przedszkolnym ogrodzie. Wyczekujemy z niecierpliwością na degustację przyszłych plonów, które już niedługo będziemy mogli cieszyć się podczas posiłków. Przedszkole na Białołęce – inspirujące naukowe przygody dla najmłodszych!