Tydzień warzywny w Akademii Przedszkolaka

W tym tygodniu tematem zajęć były warzywa.

Warzywa które poznaliśmy na Tygodniu warzywnym w przedszkolu Akademia Przedszkolaka Warszawa Białołęka Tarchomin

Ciocia opowiada nam o warzywach.

Przedszkolak trzyma w rączce buraka.Dzięki marchewkom uczyliśmy się liczyć.

Przedszkolak liczy z pomocą marchewek. Dzieci uczą się liczyć na warzywach w przedszkolu Akademia Przedszkolaka Warszawa Białołęka Tarchomin.„Na straganie w dzień targowy…”.Przedstawienie teatralne z udziałem warzyw. Dzieci poznają warzywa na zajęciach w przedszkolu Akademia Przedszkolaka Warszawa Białołęka TarchominUmiemy wybrać zdrowe warzywa spośród innych produktów.Przedszkolak wybiera obrazki z zdrowymi warzywami. Przedszkolak pokazuje obrazek z warzywem. Chłopiec przedszkolak pokazuje obrazek z owocami.Nie zabrakło oczywiście pysznej degustacjiDzieci degustują warzywa i owoce w przedszkolu Akademia Przedszkolaka Warszawa Białołęka Tarchomin.i malowania ust burakiem 🙂Przedszkolak z pomalowanymi ustami na czerwono buraczkiem.Zrobiliśmy też superfajne stworki z marchewek.Chłopiec pokazuje ludzika zrobionego z marchewki. Dziewczynka pokazuje ludzika zrobionego z marchewki. Ludzika z marchewki. Zdjęcie przedszkolaków i ich ludzików marchewkowych w przedszkolu Akademia Przedszkolaka Warszawa Białołęka Tarchomin.