Wprowadzenie do autorskiego projektu edukacyjnego „Akademia Dobrych Manier”.

Dzisiaj w Zerówce ważny dzień – wprowadzenie do autorskiego projektu edukacyjnego „Akademia Dobrych Manier”. Zaczęliśmy od wspólnego rozszyfrowania wyrażenia savoir-vivre. Wiemy już, że oznacza ono „sztuka życia”. Burza mózgów doprowadziła nas do zdefiniowania „dobrych manier” oraz stworzenia siatki pojęć/skojarzeń z nimi związanych. Wiemy też, jak i gdzie możemy wykorzystać dobre maniery oraz po co są nam one w ogóle potrzebne. Żeby móc oficjalnie wejść do Akademii Dobrych Manier, każdy musiał przejść iście kulturalną rozmowę kwalifikacyjną, test. Zerówka znakomicie zaprezentowała się ze znajomości podstawowych zasad dobrego zachowania. Elegancko ubrani, oficjalnie przeszliśmy po czerwonym dywanie przez Drzwi Dobrych Manier, zaśpiewaliśmy hymn Akademii DM. To jeszcze nie koniec naszej przygody w świecie manier… Ciąg dalszy po weekendzie. Nie możemy się doczekać !